Přeskočit na obsah

Kdo za tím stojí?

Tvorbu strategie a marketingový management kampaně bude realizovat zkušená agentura KONTRA.


Libor DUBA

Zakladatel společnosti ZelenáZemě s.r.o., kde dosud působí jako externí poradce. Od roku 2007 pracuje na vrcholových manažerských pozicích v oblasti potravinářství, drogerie a kosmetiky.


Tomáš RYŠKA

Sociální a medicínský antropolog, akademický pracovník VŠE/CEMS, spoluzakladatel švýcarského holdingu Astrasana Holding AGa ředitel českých společností Astrasana Czech a Releaf. Výzkumu konopí se věnuje téměř třicet let.


Lukáš HURT

Šéfredaktor a vydavatelmagazínu Konopí. Manažer CzecHemp, registrovaný konopný pacient, zakládající člen pacientského spolku KOPAC a místopředseda spolku Legalizace.cz.


Robert VEVERKA

Vydavatel magazínu Legalizace, předseda spolku Legalizace.cz, člendozorčí rady konopného klastru CzecHemp a člen Komise Rady hlavního města Prahy pro protidrogovou politiku.


Pavel KUBŮ

Předseda pacientského spolku pro léčbu konopím KOPAC, spoluzakladatel Chain Pharmaceuticals a ředitel medicínského vývoje P4P. Přes 20 let se podílí na výzkumu a vývoji léčebných metod a prosazuje legální dostupnost konopí pro stárnoucí populaci.


Tomáš VYMAZAL

Bývalý poslanec PSP ČR, který stojí za zvýšením hranice pro obsah THC v technickém konopí na 1 %. Předseda Asociace bezpečného konopí, z.s.
Tomáš PRUSEK

Zakladatel a spolumajitelspolečnosti Naarden, předního českého distributora potřeb pro pokročilé pěstování. Designer pěstíren léčebného konopí.